Vítáme Vás na naších stránkách věnované panenkám Barbie a Steffi.
V této rubrice, Vám chceme ukázat naše modely, které si vybraly své povolání.

Povolání je pravidelně vykonávaná pracovní činnost.
Povolání si lidé vybírají na základě svých schopností, znalostí a dovedností.
V minulosti měli lidé často výběr povolání omezený původem či místem narození, byli nuceni vykonávat někdy i značně podřadnou práci bez ohledu na své schopnosti. V takovém případě se většinou ani nemohli vzdělávat.
fotbalista

fotbalista

model mona
Fotbalista je hráč v míčové hře, která se nazývá FOTBAL. Ve fotbale hrají dvě družstva po jedenácti hráčích. Jejich cílem je dosáhnout více branek (tzv. gólů) než soupeř. Branky je dosaženo tehdy, když míč přejde brankovou čáru mezi tyčemi branky celým objemem.
 
kuchař

kuchař

model mona
Kuchař je ve své práci zodpovědný za sestavování jídelního lístku a vytvoření vhodné skladby pokrmů. Připravuje a upravuje pokrmy. Udržuje kuchyňské náčiní a vybavení v čistotě.
 
barová zpěvačka

barová zpěvačka

model mona
Barová zpěvačka zpívá v zábavných podnicích. Vystupuje buď jednotlivě nebo ve skupinách doprovázená  živou hudbou.
 
prostitutka

prostitutka

model mona
Většinu prostitujících tvoří ženy. To je dáno poptávkou. Služby nabízejí různými způsoby, například přímo na ulici, ve specializovaných podnicích – nevěstincích, či v barech a nočních podnicích. Rozšířené jsou také služby označované jako escort servis, kdy tzv. callgirl, resp. callboy (dívky, chlapci na zavolání), přijíždějí přímo za zákazníkem a poskytují mu sexuální služby v jeho prostorách.
kardinál

kardinál

model mona
Kardinál - původně znamenal hlavního faráře v Římě, pak se tak označovali kněží 25 římských titulů a dnes označuje příslušníka sboru kardinálů – nejvyšších hodnostářů katolické církve jmenovaných papežem.
 
Saimon

Saimon

MODEL MONA
Mnich je muž praktikující formu života ve víře, podřízenou konkrétnímu cíli víry. Cvičí mysl a tělo podle své víry; a to činí buď sám nebo s ostatními lidmi podobného zaměření, zatímco udržuje odstup od lidí, kteří toto zaměření nesdílejí
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one