Vítáme Vás na naších stránkách věnované panenkám Barbie a Steffi.
Titanic - 20 století  :  růžová

V období před a během první světové války se objevil nový módní styl. Jeho základem byly rovný korzet a dlouhá sukně zužující se směrem ke kotníkům. Bohužel v takto šitých šatech nebyly ženy schopny normální chůze, musely cupitat.  Pod sukněmi zmizely spodničky, výstřihy začaly opět pomalu odhalovat krk.

Titanic byl luxusní parník společnosti White Star Line, který ztroskotal během své první plavby v noci ze 14. na 15. dubna roku 1912. Zahynulo 1523 cestujících a členů posádky. Zkáza Titanicu je jednou z nejznámějších námořních katastrof.

Titanic byl 269,1 metrů dlouhý a 28,25 metrů široký. Celkově byl Titanic považován za jednu z nejbezpečnějších lodí na světě, ba dokonce za loď nepotopitelnou. Úkolem Titanicu byl převoz cestujících (kapacita činila něco přes 2450 cestujících, byl zde i prostor pro omezený počet kočárů a automobilů (a jeřáb, který by je naložil)) a pošty mezi Evropou a Severní Amerikou, na kteréžto trase měl konkurovat obřím parníkům společnosti Cunard Line, Mauretanii a Lusitanii. Obsluhu lodi zajišťovalo 900 členů posádky.

Titanic je úspěšný americký velkofilm, který v roce 1997 natočil režisér James Cameron. Film zpracovává katastrofu záoceánské lodi Titanic z počátku 20. století a patří mezi nejnákladnější filmy v historii světové kinematografie.

ROSE

ROSE

MODEL PETULKA
DORIS

DORIS

MODEL MONA
DEBORAH

DEBORAH

MODEL IVKA
DOMINIQUE

DOMINIQUE

MODEL KATY
ROUS

ROUS

MODEL LALINY
DAFNÉ

DAFNÉ

MODEL VERPA
ROSE

ROSE

MODEL HANNETON
Delia

Delia

MODEL HELENA
Melánie

Melánie

MODEL BARUNKA
03.03.2010 12:43:17
mecusa
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one